Aktualności

!!! WYNIKI PRZEGLĄDU 2019 !!!

OGŁOSZENIE WERDYKTU JURY

III Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2019  pod Honorowym Patronatem Pana Marka Gralika – Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Pedagogom za nadesłanie prac do udziału w siódmej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie MOJE PIĘKNE – BEZPIECZNE MIEJSCE – 2019 pod Honorowym Patronatem Pana Marka Gralika – Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

 

ZAPROSZENIE

Na otwarcie wystawy serdecznie zapraszamy Dyrekcję szkół i Uczestników, Nauczycieli i Rodziców, wszystkich zainteresowanych. Uroczyste wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych nastąpi podczas wernisażu

13 września 2019r, o godz.12.00 w zespole pałacowo-parkowym w Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie.

Przyjedźcie w fantazyjnych przebraniach z dużym emblematem Waszej szkoły, przedszkola, domu kultury – czekają na Was niespodzianki!

  • Ze względów organizacyjnych do dnia 10 września 2019 r. prosimy nauczycieli o potwierdzenie liczby osób pragnących uczestniczyć w otwarciu wystawy: e-mail: biuro@fps.edu.pl lub telefonicznie /tel. 56 678 06 71, kom. 662 063 803 .
  • Placówki nagrodzone nagrodą zespołową mogą po 20 sierpnia br. rezerwować terminy przyjazdu na warsztaty.
  • Wystawa będzie trwała do 13 października  br., później zgodnie z harmonogramem wystaw fundacji zostanie zaprezentowana w innych miejscach, o czym będziemy powiadamiali w aktualnościach na naszej stronie www.skludzewo.pl
  • Nagrody indywidualne i dyplomy nagród zespołowych nie będą wysyłane pocztą, prosimy o odbiór osobisty lub przez upoważnionego przedstawiciela placówki.

WERDYKT JURY

NAGRODY INDYWIDUALNE

  • KATEGORIA 5-7 LAT

I miejsce – Kalina Zielińska – klub „Przydomek” w Inowrocławiu, nauczyciel Renata Barczak-Meller

II miejsce – Nikolas Kołacki – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Alicja Ciesielska

III miejsce – Jurek Wojciński – klub „Przydomek” w Inowrocławiu, nauczyciel Renata Barczak-Meller

Wyróżnienie – Marta Kwiecińska – klub „Przydomek” w Inowrocławiu, nauczyciel Renata Barczak-Meller

  • Prace z kategorii zakwalifikowane do wystawy 

1-Laura Kopczyńska – Zespół Szkół Muzycznych w Toruniu, nauczyciel Zofia Heyka

2-Antonina Krzyżanowska – Zespół Szkół Muzycznych w Toruniu, nauczyciel Zofia Heyka

3-Maria Michalska – Szkoła Podstawowa w Łysomicach, nauczyciel Anna Grzęda

4- Jakub Szaraga – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

5- Alicja Rodzik – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

6- Michalina Krupińska – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

7- Amelia Schulz – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

8- Michalina Krupińska – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

9- Michał Wasilewski – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

10- Amelia Schulz – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

11- Kacper Pawella – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Alicja Ciesielska

12- Natalia Wencel – Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie, nauczyciel Emilia Michalik

13- Wiktoria Tralewska – Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

14 – Mikołaj Szejmer – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

15- Milena Cichorska – GOKiS w Złejwsi Małej, nauczyciel Mirosława Rochecka

16- Filip Gruszczyński – Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek”, nauczyciel Emilia Michalik

17-Zuzanna Wilchelmi – Zespół Szkół w Borównie, nauczyciel Monika Nastały

18-Amelia Wojciechowska- Szkoła Podstawowa w Górsku, nauczyciel Małgorzata Czułkowska

19- Róża Jędrzejewska- Szkoła Podstawowa w Górsku, nauczyciel Małgorzata Czułkowska

20- Liliana Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Górsku, nauczyciel Małgorzata Czułkowska

21- Julia Kurkowska- Szkoła Podstawowa w Górsku, nauczyciel Izabela Kurkowska

22- Zofia Chamela- Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Anna Meszyńska

23 – Natalia Zielińska- Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Anna Meszyńska

24- Nikola Kawałkowska – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Anna Meszyńska

25- Amelia Szołomicka – Szkoła Podstawowa Nr 18 w Toruniu, nauczyciel Agnieszka Dzwonkowska

26- Marcel Tajs – Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie, Emilia Michalik

27- Mateusz Kałaska – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Anna Meszyńska

28- Helena Twardowska- Szkoła Podstawowa w Polanowicach, nauczyciel Monika Lewińska

29- Wiktoria Korecka- Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie, nauczyciel Emilia Michalik

30- Oskar Stefański – Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Chełmnie, nauczyciel Emilia Michalik

31- Wiktoria Abramowicz – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Anna Meszyńska

32- Michalina Krupińska, Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

  •  KATEGORIA 8-10 LAT

I miejsce – Oliwier Sokołowski – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

II miejsce – Irmina Łukomska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

III miejsce – Izabela Libront – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

  • Prace z kategorii zakwalifikowane do wystawy

1-Zosia Banasiak – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

2-Wojciech Kostrzewski – Szkoła Podstawowa Nr1 w Aleksandrowie Kujawskim, nauczyciel Agnieszka Figas

3- Julianna Bąk – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, Renata Barczak-Meller

4-Lena Szymańska – Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

5-Maria Sadowska- Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

6-Igor Jastrzębski – Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

7- Beata Wojtasik – Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

8- Magdalena Gratkowska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gniewkowie, nauczyciel Małgorzata Gremplewska

9- Michalina Wszołek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

10-Aleksander Małkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

11- Hubert Danowski – Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

12- Kasjan Szlitkus – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

13-Martyna Krause – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

14 –Zuzanna Wrzesińska – GOKiS w Złejwsi Małej, nauczyciel Mirosława Rochecka

15-Mikołaj Szulc – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gniewkowie, nauczyciel Małgorzata Gremplewska

16- Szymon Łuczak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

17- Aleksandra Koniczyńska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

18-Amelia Kowalska – Zespół Szkół Muzycznych w Toruniu, nauczyciel Zofia Heyka

19-Zofia Kwiatkowska – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

20-Zofia Gaca – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

21- Antonina Piotrowska – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

22- Roksana Tomczak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gniewkowie, nauczyciel Małgorzata Gremplewska

23- Zofia Komorowska – Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku, nauczyciel Magdalena Rosol

24- Jakub Pająk – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

25-Dawid Wrzos – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

26-Hanna Górska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

27- Hanna Kalinowska – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

28-Amelia Grzebińska – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

29-Zuzanna Gąceżewicz – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

  • KATEGORIA 11-13 LAT

I miejsce – Patrycja Zender – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

II miejsce – Szymon Mikrut – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Ewa Kalinowska

III miejsce – Marta Gawoszewska – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

Wyróżnienie – Julia Woźniak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim, nauczyciel Wiesława Biesiada

  • Prace z kategorii zakwalifikowane do wystawy

1-Oliwia Stodulska – Szymon Mikrut – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Ewa Kalinowska

2-Julia Begier-Michalewicz – Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

3- Aleksandra Darabasz – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

3-Emilia Libront – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

4-Jowita Skrórżdż – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

5-Szymon Głuszkowski- Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

6-Klaudia Śmigielska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

7-Julia Gust – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

8-Aleksandra Mazurek – Szkoła Podstawowa w Janikowie, nauczyciel Ewa Zamiara

9- Natalia Laskowska – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Ewa Kalinowska

10-Wiktoria Kaczorek – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Ewa Kalinowska

11- Sara Metera – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gniewkowie, nauczyciel Joanna Iwańska

12- Martyna Przybycień -Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

13- Zuzanna Barczak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

14- Jakub Grzegorek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

15- Kornelia Siwek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

16- Sebastian Dyrduł – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

17- Wiktoria Mirek – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

18-Wiktoria Dębska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

19- Zuzanna Stachowiak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

20- Anna Lewińska – Szkoła Podstawowa w Chełmcach, nauczyciel Weronika Dordzik

21- Natalia Krygier – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

22- Julia Dzwoniarska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

23-Aleksandra Kukuczka – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

24- Maria Szulc – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

25- Przemysław Łagodziński – Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Wytrębowicach, nauczyciel Joanna Dudkiewicz

26- Maja Górna – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

27-Julia Strzelec – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

28- Liliana Wolna – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

29- Julia Sobkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

30- Emilia Kasprzyk – Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Bydgoszczy, nauczyciel Jolanta Kotlarek

31- Klaudia Urbańska – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Kujawskim, nauczyciel Wiesława Biesiada

32- Weronika Jabłońska – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Kujawskim, nauczyciel Wiesława Biesiada

33- Zofia Stencel – Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Kujawskim, nauczyciel Wiesława Biesiada

  •  KATEGORIA 14-16 LAT

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – nie przyznano

  • Prace z kategorii zakwalifikowane do wystawy

1-Filip Gremplewski – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gniewkowie, nauczyciel Joanna Iwańska

2-Jaknb Bloch – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kruszwicy, nauczyciel Renata Barczak-Meller

3-Julia Ulańska – Szkoła Podstawowa w Sompolnie, nauczyciel Edyta Ulańska

4-Natalia Zielińska – Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, nauczyciel Ewa Kalinowska

5-Maja Graczkowska – Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

 

NAGRODY ZESPOŁOWE – ” Impulsy Twórcze ” 

Jury przyznało za szczególnie interesujące zestawy prac nagrody zespołowe  Fundacji dla placówek  w postaci zaproszenia grup uczniów zainteresowanych sztuką do Skłudzewa na  jednodniowy  plener plastyczny z warsztatem w wybranej technice:

1/ Szkoła Podstawowa Nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy–  otrzymuje zaproszenie dla dwóch 44- osobowych grup uczniów – nauczyciel Jolanta Kotlarek

 2/ Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Bydgoszczy–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Jolanta Kotlarek

3/ Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Kruszwicy–  otrzymuje zaproszenie dla czterech 44- osobowych grup uczniów – nauczyciel Renata Barczak-Meller

4/ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Agnieszka Figos, Wiesława Biesiada

5/ Szkoła Podstawowa w Ostaszewie–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Anna Meszyńska, Alicja Ciesielska, Ewa Kalinowska

6/ Zespół Szkół Muzycznych w Toruniu–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Zofia Heyka

7/ Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Marianna Ginter-Sawistowska

Aby nagrodzić zaangażowanie wszystkich uczestników Przeglądu wraz z ich nauczycielami Jury przyznało szkołom nagrody zespołowe w postaci zaproszenia grup uczniów zainteresowanych sztuką do Skłudzewa na  jednodniowy  plener plastyczny z warsztatami  w wybranych technikach:

1/ Miejskie Przedszkole  „Tęczowy Zakątek”  w Chełmnie–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Emilia Michalik

2/ Szkoła Podstawowa Nr 18 w Toruniu–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Agnieszka Dzwonkowska

3/ Szkoła Podstawowa w Janikowie–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Ewa Zamiara

4/ Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Wytrębowiczach–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Joanna Dudkiewicz

5/ Szkoła Podstawowa w Polanowicach–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Monika Lewińska

6/ Szkoła Podstawowa w Wojnowie–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Karolina Brągiel-Wardowska

7/ Szkoła Podstawowa w Chełmcach–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Weronika Dordzik

8/ Szkoła Podstawowa Nr 14 we Włocławku–  otrzymuje zaproszenie dla trzech 44- osobowych grup uczniów – nauczyciel Magdalena Rosol

9/ Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kujawskim–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Anita Włodarska

10/ Szkoła Podstawowa w Janikowie–  otrzymuje zaproszenie dla dwóch 44- osobowych grup uczniów – nauczyciele Halina Zaraś, Wiesława Jęziorska

11/ Przedszkole „Mali Odkrywcy”–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Agnieszka Starczewska, Ewa Wysocka

12/ Szkoła Podstawowa w Łysomicach–  otrzymuje zaproszenie dla dwóch 44- osobowych grup uczniów – nauczyciele Wioleta Basiewicz, Anna Grzęda

13/ Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Alicja Żelazek

14/ Szkoła Podstawowa w Górsku–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciele Izabela Kurkowska, Małgorzata Czułkowska, Anna Zaradzka

15/ Szkoła Podstawowa w Gniewkowie–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Małgorzata Gremplewska

16/ Zespół Szkół w Borównie–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Monika Nastały

17/ GOKiS w Złejwsi Małej–  otrzymuje zaproszenie dla 44- osobowej grupy uczniów – nauczyciel Mirosława Rochecka